V římských lázních
V římských lázních

Odpočiňte si v římských lázních a nechte o sebe pečovat

V římských lázních na Vás čeká duševní i tělesná očista. Tyto lázně kdysi sloužili nejen k relaxačním účinkům, ale mnoho obchodníků uzavírali obchody právě v těchto lázních. Byly známy jako místa, kde se scházeli nejen obchodníci, ale také vyšší šlechta. Existují již přes tisíce let a stále nacházejí své příznivce, kteří jsou pravidelnými návštěvníky. Pro své regenerační a léčebné účinky se staly římské lázně velmi oblíbené i mezi mladistvými.

Římské lázně představují oválnou místnost, ve které jsou vyhřívané lavice. Teplota v této místnosti je na stálých 50°C, a v žádném případě se nemění. Uprostřed této místnosti bývá parní generátor, který zajišťuje v místnosti 100% vlhký vzduch. Místnost je obležena kvalitní keramickou mozaikou, která je doplněna technologiemi a programy na automatické dávkování páry.

Římské lázně jsou vhodné na pročištění dýchacích cest a celkově prokrvují a pročišťují pokožku. Zároveň se také uvolňuje svalové napětí a odbourávají stres.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
náročné fyzicky
15%
náročné psychicky
18%
pro seniory
86%
pro dospělé
100%
relaxace
95%
pro páry
100%
nadšení
67%
vědomosti
35%

Cladii
pro dospělé 100%
pro seniory 90%
náročné psychicky 24%
náročné fyzicky 17%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.