U Lipna
U Lipna

Vydejte se na pobyt k Lipnu a užijte si českou dovolenou

Lipno na Vltavou se nachází v jižních Čechách u hráze jménem Lipno. Tato obec patří mezi významnou a známou rekreační oblast, kterou v průběhu letních měsíců navštíví několik desítek tisíc turistů. V letním období můžete využít v blízkosti golfové hřiště, bazén, vodní slalomy, rafting a mnoho dalšího. Pokud se na Lipno vydáte v zimním měsíci, můžete se těšit na lyžařský areál, který se nachází na sever od obce. V areálu na Vás čeká celkem pět sjezdovek. Kromě sjezdovek také můžete využít snowpark a více jak třicet kilometrů dlouhé běžkařské trasy.

Pobyt u Lipna představuje možnost, jak si užít krásnou a bezproblémovou dovolenou aniž byste museli přejet hranice České republiky. Rekreační oblast je přizpůsobena rodinám s dětmi, takže můžete očekávat různá dětské hřiště, odkud nebudete moci odvést Vaši ratolest. V blízkosti jsou také různé obchody a v letních měsících samozřejmě také stánky se zmrzlinou.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
náročné psychicky
20%
adrenalin
73%
relaxace
91%
náročné fyzicky
30%
pro dospělé
100%
pro děti
100%
pro seniory
100%
časově náročné
64%
pro páry
76%

Milada Šimánková
adrenalin 83%
relaxace 88%
náročné fyzicky 25%
pro dospělé 100%
pro děti 100%
pro seniory 100%
náročné psychicky 24%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.