Pobyt na westernovém ranči
Pobyt na westernovém ranči

Pobyt na westernovém ranči nabízí zábavu a nové zkušenosti

Ranč je statek, kde se chová několik druhů zvířat. Počínaje slepicemi, přes skot až k chovu koní. Celkově je spojován se zemědělstvím jako takovým. Lidé, kteří bydlí na ranči, musejí mít určitou lásku k tomuto životu. Je potřeba mít hodně trpělivosti, odvahy a síly. Poslední dobou se ranče staly také jako vhodné kulisy pro natáčení různých filmů a dokumentů. 
 
Být rančerem není vůbec jednoduché. Vyzkoušejte si  to na vlastní kůži. Zůstaňte na ranči několik dní a staňte se členem rančerů. Nejdříve na Vás čeká samotná prohlídka ranče. Setkáte se se všemi zvířaty, která jsou na ranči. Nevynecháte ani prohlídku po okolí a pod očima profesionálů si vyzkoušíte například lasování. Volný čas, který na ranči budete mít, můžete věnovat prohlídkám po okolí. Místní krajina Vás přímo okouzlí a věřte, že se Vám nebude chtít domů.
bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
radost
71%
náročné fyzicky
73%
vědomosti
80%
dovednosti
81%
adrenalin
41%
náročné psychicky
29%
časově náročné
71%
zkušenosti
70%
pro děti
26%
pro dospělé
85%
nespoutanost
69%
relaxace
44%

Miroslav Štap
dovednosti 72%
vědomosti 77%
náročné fyzicky 73%
radost 80%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.