Na zámku
Na zámku

Ubytujte se na zámku jako princ či princezna

Zámek je velkolepá stavba, která v dřívějších dobách patřila šlechtě. Jejich historie se v Evropě začala rozvíjet až koncem středověku a počátkem novověku. Dnes je většina těchto zámků neobydlená a slouží jako historické památky, kam chodí turisté. Většinu zámků je možné navštívit a s průvodcem se dostat dovnitř. Celý objekt je ale pod dozorem, většinou jsou všude rozmístěné kamery. Po celém zámku panuje přísný zákaz dotýkání se věcí, někdy je i zakázané focení. Někteří návštěvníci ale mají chuť si sáhnout na měkké postele, hedvábné povlečení či na ručně vyřezávanou skříňku, ale nemohou.

Na konkrétních zámcích je dnes ale možné zrealizovat pobyt. Ano, je to tak. Dnes si můžete užít pobyt na zámku jako jedna z dřívějších šlechtičen. Zážitek Vám zaručuje zámecké prostředí plné historie, která na Vás bude dýchat z každého místa. Vaší jedinou starostí bude zábava a odpočinek. 

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
nadšení
82%
vzrušení
87%
radost
85%
relaxace
100%
pro dospělé
100%
pro páry
98%
štěstí
80%
náročné psychicky
9%
vědomosti
75%
pro děti
71%
adrenalin
32%

Viola
vzrušení 90%
radost 79%
relaxace 100%
pro dospělé 100%
pro páry 100%
nadšení 87%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.