Luxusní noc v Žižkovské věži
Luxusní noc v Žižkovské věži

Originální pobyt ve věži

Žižkovská věž byla postavena v letech 1985 – 1992. Je tomu již 31 let, co tato věž stojí a je obdivována tisíce lidmi. Navrhl ji Ing. Arch. Václav Aulický a Dr. Ing. Jiří Kozák. Těmto dvou pánům vděčíme za tuto ojedinělou a originální věž. I před kritické ohlasy, které výstavba měla, se podařilo věž postavit. V letech 2011 – 2012 byla tato věž rekonstruována a tým architektů a umělců navrhli nové prostory a vytvořili tak neskutečně interaktivní prostředí. Dík nim je také možné v této krásné věži strávit noc a mít tak nádherný pohled na celou Prahu. Můžete tak mít 360° stupňový výhled na Prahu. K dispozici je také restaurační zařízení, které vede pobyt k naprosté dokonalosti.
 
Užijte si tento zážitek s blízkou osobou a vychutnejte si jedinečnou atmosféru a komfortem. Podívejte se na Prahu tak, jako kdybyste ji měli na dlani. Zažijte unikátní noc.
bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
nespoutanost
36%
radost
94%
časově náročné
13%
relaxace
93%
adrenalin
36%
pro dospělé
100%
pro děti
16%
štěstí
70%
pro páry
77%
vzrušení
65%

Weiss
radost 91%
časově náročné 7%
relaxace 90%
adrenalin 21%
pro dospělé 100%
pro děti 16%
nespoutanost 24%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.